Chat Odasında Konuşabilecek Sohbetler


Chat Odasında Konuşabilecek Sohbetler

Firmamızın hizmet verdiği arkadaşlık sitesinin chat odasında konuşulabilecek sohbetler oldukça fazla bulunuyor. Birbirleriyle yeni tanışan kişiler değişik ve farklı konularda sohbet ederek birbirleriyle fikir alışverişi yapabiliyorlar. Bu sohbetler içerisinde etik kurallara uymayan ve cinsel içerikli konuşmalar kesinlikle yasaktır.

Sitemiz bu konu hakkında hassas olup etik kurallara uymayan üyelerine sistemden uzaklaştırmaktadır. Sitemiz içerisinde bulunan ve chat odası bölümünde konuşan üyeler ahlaki kurallarla beraber sitemizin kurallarına uymak zorundadır.

Aksi takdirde site üzerinden üyelikleri iptal edilecektir. Siteye daha üye olmamış ve yeni üye olmak isteyen kişiler kolay bir şekilde üye olarak yeni arkadaşlık edinebilirler. Birbirleriyle seviyeli bir şekilde sesli veya görüntülü olarak konuşabilirler.

Üye olup sitemizde sizde güzel arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizin chatdostlari.com sitesine üye olmanız ve kullanıcı adınızla giriş yapmanız olacaktır. Sizde sitemiz vasıtasıyla güzel arkadaşlıklar edinmiş olacaksınız. Belki de aradığınız ruh ikizinizi sitemizde bulup evlilikle sonuçlandıracaksınız.

Gold Üye Olanların Avantajları Nelerdir?

Firmamızın arkadaşlık sitesine normal üye olmak ücretsiz bir şekilde yapılıyor. Firmamız özel hizmet olarak üyelerine gold üye olma fırsatı sunuyor. Üyelerimiz gold üye oldukları zaman birçok avantajlara sahip oluyorlar. Firmamızın üyelerine sunmuş olduğu gold üye paketinin avantajlarını yazmak istiyoruz.

 • Sitemizde görüntülü konuşma fırsatları bulunuyor.
 • Mesajlaşma yapabiliyorlar.
 • Sesli olarak arkadaşlarıyla konuşma fırsatını buluyorlar.
 • Chat odalarında gezebiliyorlar.

firmamızın gold üye olanlara sunmuş olduğu avantajlar sadece bunlarla sınırlı değildir. Firmamıza gold üye oldukları zaman canlı görüntülü chat yapma fırsatını ekonomik fiyatlarla yapabiliyorlar. Çünkü firmamız üyelerine gold üye paketini uygun fiyatlarla ve taksit seçenekleriyle sunuyor. Birçok özel indirimler yaparak uzun vadede kullanabileceğiniz gold üye paketini satın almış oluyorsunuz. Birçok ödeme yöntemiyle sitemizden gold üye olma fırsatını yakalamış oluyorsunuz.

Sitemiz gold üye olmak isteyenlere kredi kartı gibi güvenli bir ödeme şekli sunuyor. Uzun vadede gold üye olmak isteyen kişiler oldukça fazla indirimlerden yararlanıyorlar. Gold üye için yapmış olduğunuz kredi kartı ödemesi hiçbir şekilde sistem üzerinden kayıt edilmiyor. Her gold üye hizmetini yenilemek istediğiniz zaman sizden yeni şifre girmeniz isteniyor.

Otomatik olarak ödeme işlemini kartınızdan çekilmiyor. Bu konuda oldukça rahat hareket edebilirsiniz. Sizde gold üye olup sitemiz üzerinden görüntülü chat yapabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklarla tanışıp keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Sizde yeni tanıştığınız arkadaşlarınızla canlı chat yapma şansını firmamıza ait arkadaşlık sitemizde yaşayabilirsiniz. Her zaman güzel arkadaşlıkların ve sohbetlerin olduğu sitemize hemen gold üye olunuz ve chat odaları bölümünden arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başlayın.

Üyelerimizin Sitemizle İlgili Yorumları

Sitemizin eski üyeleri özellikle sitemiz hakkında yapmış olduğu yorumlarda sitemiz içerisinde bulunan güzelliklerden bahsediyorlar. Üyelerimizin sitemiz hakkında yapmış olduğu yorumları bizler için oldukça önemli bir yer teşkil ediyor. Firmamızın sitesi vasıtasıyla tanışan ve canlı sohbet yapan üyelerimiz firmamızın kaliteli ve etik kurallara uygun hizmet verdiğini yorumlarında belirtiyorlar.

Üyelerimizin sitemiz hakkında yapmış oldukları yorumlar bizleri memnun ederek sevindiriyor. İşimizi kaliteli yapmanın gururunu bizlere yaşatıyorlar. Sitemiz hakkında yorum yapan değerli üyelerimize teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.

Kendilerine daha kaliteli ve etik kurallar içerisinde hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sitemiz içerisinde bulunan hizmetlerimi belli zaman içerisinde güncelleyerek ve sitemizde çalışmalar yaparak üyelerimize daha iyi hizmet veriyoruz.

Üyelerimizin firmamız hakkında yapmış olduğu yorumlar içerisinde tanışmış olduğu yeni arkadaşlarla tanışıp konuşuyorlar. Daha sonra aralarında sevgi bağı oluştuğunu ve evlilikle sonuçlandırmak istediklerini bizlere yazıyorlar. Bu şekilde güzel sevgi ve aşklara vesile olan sitemiz son derece bu yorum karşısında mutlu oluyor.

Sonu evlilikle bitecek olan arkadaşlıklara aracı olmamız bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Sitemiz üyelerinin yorumları içerisinde olumlu yorumlar haricinde azda olsa olumsuz yorumlar bulunuyor. Bu yorumları site olarak hemen dikkate alarak hemen müdahale ediyoruz. Özellikle site kurallarına uymayan kişilere uyarılarda bulunuyoruz. Sitemiz ahlaki kurallara uyan bir arkadaşlık sitesidir.

Sitemizde Yapılması Yasak Olan Eylemler

Chatdostlari.com sitemiz içerisinde yasak olan ve yapılmasına izin vermediğimiz bazı şeylere üyelerimizin uyması için özen gösteriyoruz. Sitemize üye olan kişiler sohbet odası alanında yeni kişilerle tanışmak için sohbet ederken bazı etik kurallara uyması gerekiyor.

Sitemizin kurallarına uymayan üyelerin üyelikleri bir an önce iptal edilerek bir daha siteye giriş yapamazlar. Sitemizde üyelerimizin uyması gereken kuralları bilgilendirmek için yazmak istiyoruz. Sitemizin içerisinde sohbet eden üyeler hiçbir şekilde birbirlerine hakaret edecek davranışlarda bulunamaz.

Hakaret durumu karşısında hakarete uğrayan kişiden almış olduğumuz mesaj doğrultusunda hakaret eden kişiye uyarı yaparız. İkinci defa aynı şeyi yaptığı takdirde o kişinin üyeliğini site olarak sonlandırırız. Eğer sitemizde gold üye olarak bulunuyorsa parasını hiçbir şekilde iade etmeyiz. Hakaretin yanında üyeler birbirlerine hiçbir şekilde küfür edemezler. Sitemiz küfür eden üyelere uyarı yapmadan hemen üyeliklerini iptal etmektedir. Hiçbir şekilde siyasi tartışmalara girip birbirlerinden rant elde edemezler. Siyasi münakaşaları sitemiz yasaklamıştır.

Sitemiz içerisinde bulunan üyeler birbirlerine cinsel içerikli video, resim, taciz gibi davranışlar yapamazlar. Özellikle bayan üyelerimize yapılan bu taciz davranışlarına sitemiz kesinlikle müsaade etmemektedir. Bu eylemde bulunan kişinin üyeliği sitemiz tarafından sonlandırılıyor.

Pornografik tasarımlar ve işaretler sitemizin yasakları arasında bulunuyor. Sitemiz çirkin eylemlerin yapıldığı bir platform değildir. Güzel ve seviyeli arkadaşlıkların yapıldığı bir platformdur. Sitemiz bu güzel arkadaşlıkların sonucunun evlilik gibi kutsal bir müesseseye vesile olabilecek bir platformdur. Sitemiz içerisinde bu zamana kadar güzel arkadaşlıklar yapıp evlenen çiftler bulunuyor. Sizde sitemize hemen giriş yapıp gold üye olabilirsiniz. Yeni kişilerle görüntülü konuşarak mesajlaşabilirsiniz.

3 Yorumlar

 1. Emin

  12 Mart 2020 at 23:57

  Gerçekten seviyeli güzel huzurlu ortam emek olan herşey güzel olur ya o güzel yerden birisi olmuş sunucu

  Cevapla
 2. Ahmet

  13 Mart 2020 at 00:08

  Anlamak masraflı iştir, emek ister, gayret ister, samimiyet ister. Yanlış anlamak kolaydır oysa… Biraz kötü niyet biraz da yetersizlik kafidir.

  Cevapla
 3. Seval

  13 Mart 2020 at 00:28

  Gercekten seviyeli aile ortami yerini elbirligilye kurduk birlik ve beraber oldugumuz surece yollumuz acik amacimiz bir birinden degerli dj lerimizle bomba yayinlar arkadaslik dostluk sohbet muhabbet

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir