Görüntülü Sohbet Sitesi 2020


Görüntülü Sohbet Sitesi 2020

İnternet üzerinden online sohbet ederek, kendisine yeni arkadaş arayan insanların sayısı giderek artmaktadır. Görüntülü sohbet hizmetleri ile insanlar, günlük hayatlarında en iyi sohbetleri yapmaya çalışıyorlar. Herkes farklı konularda konuşabileceği arkadaşlara ihtiyaç duymaktadır.

Görüntülü sohbet sitesi 2020 seçenekleri arasında yer alan chatdostlari.com sitesi, kesintisiz hizmetleri ile aynı anda binlerce kişinin sohbet etmesini sağlıyor. Ülkenin farklı bölgelerinde bulunan insanları, birbirleri ile tanıştırıyor ve yeni dostluklar kurmalarını sağlıyoruz. Tüm sohbet hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyoruz. Mobil uyumlu sohbet sitesi olduğumuz için her gün yüzlerce kişi birbiriyle tanışmaktadır.

Ücretsiz Sohbet

İnsanların birbiriyle iletişimlerini daha kolay kurabilmeleri için online sohbet hizmetlerini ücretsiz olarak erişim yapan tüm kullanıcılara sunuyoruz. Görüntülü sohbet sitesi 2020 yılının en güvenilir hizmetleri ile seviyeli sohbetlerin yapılmasını sağlıyoruz. Sitemize erişim yaptığınızda, kendi rumuzunuzu belirleyerek sohbetlere hemen başlayabiliyorsunuz. İsteyenler, üyelik oluşturarak, sitemizin tüm hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. İnsanlar birbirini tanımadan, birçok konuda sohbet ederek, ortak yanlarını görebiliyor, sanalda başlayan dostluklarını gerçek ortama taşıyabiliyorlar.

Görüntülü Sohbet Sitesi

Görüntülü Sohbet Sitesi

Sohbet Kuralları

Sitemizde, verdiğimiz tüm sohbet hizmetlerini belirlediğimiz kurallar çerçevesinde veriyor ve hizmetlerin güvenli olmasını sağlıyoruz.

Sohbet kurallarımız şunlardır;

  • Türk aile ve ahlak kurallarına göre sohbet edilmeli,
  • Dini ve siyasi ayrımcılık yasaktır,
  • Hakaret ve küfür içerikli mesaj gönderilmez,
  • Reklam içerikli mesaj gönderilmez,
  • Kişisel bilgi paylaşımı yasaktır.

Sohbet sırasında, kurallara aykırı davrananlar tespit edildiğinde, chatdostlari.com olarak, kullanıcı erişimini yasaklıyor ve sohbet etmesini engelliyoruz. Site olarak, gerekli durumlarda hukuki yaptırımlar için işlemler başlatılabilmektedir. Her kullanıcı belirlemiş olduğu rumuzdan kendisi sorumludur.

Üyelik Şartları

Sohbet sitemize üye olmak isteyen normal üyeler ücretsiz olarak üyeliklerini istedikleri zaman oluşturabiliyorlar. Sitemizde yer alan gold üyelik paketine üye olanlar, görüntülü konuşma fırsatını yakalayabiliyor. Görüntülü sohbet sitesi 2020 hizmetlerimizde, gold üyelerimize birçok avantajlar sunuyoruz. Bu avantajlar arasında, görüntülü konuşma, mesajlaşma, sesli konuşma, istediğin chat odasını seçme gibi avantajlar vardır. Görüntülü chat hizmetlerinden faydalanan gold üyeleri, sitemiz tarafından belirlenen cüzi fiyatlarla bu işlemleri yapabiliyorlar. Gold üyelik paketini satın alanlar, sunduğumuz tüm avantajlardan hemen faydalanabiliyorlar. Üyelik paket işlemlerini güvenli yapıyor, paket satın alma işlemlerinde, kredi kartı ve hesap numarası bilgilerini sisteme kaydetmiyoruz.

Canlı Chat

Sitemizde, tanıştığınız tüm arkadaşlarınızla görüntü ve canlı chat yapabiliyor ve arkadaşlığınızı ilerletebiliyorsunuz. Chatdostlari.com olarak her zaman en güvenilir hizmetleri vermeye, yeni dostlukların kurulmasını sağlamaya çalışıyoruz. Gold üyelerimiz, görüntülü chat hizmetlerimizden faydalanabildiği için tüm giriş işlemlerinde şifrelerini kullanmak zorundadır. Her kullanıcı istediği zaman şifre güncellemesini yapabiliyor.

Sitemizde yapılmasının yasak olduğu eylemleri, kullanıcılarımıza hatırlatıyor ve zaman zaman uyararak, kurallara uyulmasını sağlıyoruz. Gold üyeler, bile kurallara uymadıklarında, tüm üyelik işlemlerini iptal ediyor ve tekrardan siteye girişlerini engelliyoruz. Görüntülü konuşmalarda, sohbet edenler, birbirlerine cinsel içerikli resim, video gibi veri gönderemez ve tacizlerde bulunamazlar. Güvenilir ve seviyeli sohbetlerin yapılabilmesi için tüm hizmetlerimizi hassasa olarak vermeye çalışıyoruz.

Mobil Erişim

Sitemiz, tüm teknolojik gelişmelere uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Mobil uyumlu bir chat sitesi olarak, tüm kullanıcılarımıza mobil erişim seçeneği sunuyoruz. Canı sıkıldığı anda farklı kişiler ile tanışmak ya da önceden dostluk kurduğu kişiler ile sohbet etmek isteyenler, sitemize mobil erişim yaparak, sohbetlerine hemen başlayabiliyorlar. Normal erişim yapanlar, ücretsiz üyelik oluşturarak, yazışarak sohbetlerini yapabiliyorlar. Görüntülü konuşmak isteyenler, mobil erişimleri ile gold üyeliklerini oluşturabiliyorlar. Mobil uyumlu hizmetlerimiz ya da mobil uygulama seçeneklerimiz ile ülke genelindeki tüm kullanıcılara hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir