Sohbet Odasından Atılmanıza Sebep Olacak Davranışlar


Sohbet Odasından Atılmanıza Sebep Olacak Davranışlar

Bedava ve keyifli online sohbetlerin yapılabilmesi için chat dostları olarak hizmet vermeye başladık. Güvenli ve seviyeli sohbetlerin yapılabilmesi için sitemizde uyulması gereken kuralları belirledik ve tüm kullanıcılarımızın bu kurallara uymasını istiyoruz. Güvenli sohbet için belirlenen kurallar şunlardır.

 • Bütün üyelerimiz, site kurallarına uymak zorundadır.
 • Sohbetlerde, ırkçılık, suçlama, küfür gibi kelimeleri kullanmak yasaktır.
 • Reklam amaçlı bilgi paylaşmak yasaktır.
 • Banka hesap numaraları ve telefon numarası bilgileri paylaşmak yasaktır.

Bu kurallarımıza uymadığınız durumlarda, sohbet odasından atılmanıza sebep olacak davranışlar yapmış olacak ve sitemiz hizmetlerinden faydalanamayacaksınız. Online ve ücretsiz sohbet imkanı tanıdığımız için tüm kullanıcılarımızın, en güvenli ortamda, keyif alarak sohbet etmesini istiyoruz.

Tüm kullanıcılarımızın haklarını korumaya ve onların güvenli sohbetler etmelerini amaçlıyoruz. Sitemizde üyelik oluşturmadan sohbete başlayabiliyorsunuz. İsteyenler üyelik oluşturarak, kullandıkları nickleri kendileri için kalıcı yapabiliyorlar.

Online Sohbet

Seviyeli sohbet hizmetleri için chatdostlari.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her kullanıcının farklı alanlarda sohbetler edebilmesi için sohbet odası çeşitlerini oluşturduk. Yeni arkadaşlıklar edinmek isteyenler, sitemize giriş yaptıktan sonra kendisine uygun nick belirleyerek sohbetlere başlayabiliyor.

Online hizmetlerimiz sayesinde, ülkemiz ve dünyanın her yerinden erişim yapanlar, sitemizde online sohbetler yapabiliyorlar. Yeni ve gelişmiş yazılım teknolojilerini kullandığımız için kullanıcılarımız, isterlerse, mobil uygulamamızı cep telefonlarına indirerek, daha hızlı erişimler sağlayabiliyorlar.

Tüm erişimler için bedava sohbet odası seçenekleri sunuyoruz. Tüm kullanıcılarımız, yönetimimiz tarafından belirlenen kurallara uyarak, günün her saatinde sohbetini yapabilecektir. Sitemizde, otomatik denetim yapılmakta ve kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcılar, bulunduğu sohbet odasından hemen atılacaktır.

Sohbetlerinizin kesintisiz yapılabilmesi ve odadan atılmamak için kurallara uymanız önemlidir. Sitemizin altyapısı sağlam olduğu için hızlı ve kesintisiz erişim sağlıyoruz. Ayrıca, dünyanın her yerinden erişim yapan binlerce kullanıcı aynı anda sohbetler edebilmektedir. Sitemizin kolay erişilebilir olması, çok sayıda kullanıcının buluşmasını sağlamakta ve yeni dostlukların kurulmasını sağlamaktadır.

Ücretsiz Hizmet

Chatdostlari.com sitemizde vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz ücretsizdir. Bedava sohbet odası seçeneklerimizden faydalanabilmek için sitemizi takip etmeniz ve erişim yaparak istediğiniz odada sohbete başlamanız yeterlidir. Sohbet etmek isteyenler, istedikleri odada, istedikleri, kullanıcılara çağrıda bulunarak sohbetlere başlayabiliyorlar.

İnsanlar, günlük hayatlarında kendilerini yalnız hissedebilmekte ve farklı konularda, farklı kişilerle konuşmak istemektedir. Birçok kişinin bu isteğini bizler sitemiz üzerinden yerine getirmeye çalışıyoruz. Bilgisayar başında zaman geçirenler, sitemize erişim yaparak, kendilerine yeni arkadaşlar bulabiliyorlar.

Yeni insanlarla tanışmak herkese iyi gelmektedir. Birçok insan, çeşitli konularda konuşacak birilerini bulamamaktadır. Sitemiz, sanal sohbetler sunduğu için tüm kullanıcılarımız, hizmetlerimizden bedava faydalanabilmekte ve kurallara uyarak sınırsız sohbetler edebilmektedir.

Mobil uygulamamız sayesinde, birçok kullanıcımız, bulundukları her yerde rahatlıkla erişim yaparak günün her saatinde sohbetlerine devam edebiliyorlar. Chatdostlari.com olarak, deneyimli ekiplerimiz ile sitemize erişim yapan tüm kullanıcılarımıza, kesintisiz ve kaliteli hizmetler vermeye çalışıyoruz.

Canlı Sohbet

Ofislerde yoğun çalışma içerisinde olanlar ya da kendisini yalnız hissedenler, sitemizin sohbet odaları sayesinde, yalnızlık duygusundan kurtulabiliyorlar. Sitemize erişim yapanlar, kendilerine bir nick belirlemek zorundadır. Şifre kullanmak isteğe bağlıdır.

Şifre kullananlar, nicklerini kendileri için sabitlemiş ve sitemize erişim yaptıklarında, yeni nick oluşturma ile uğraşmadan şifre yazarak direk sohbet odasına erişim yapabileceklerdir. Chatdostlari.com sitemizin canlı sohbet odası seçenekleri arasında, çok fazla seçenek olduğunu görebilirsiniz. Bu seçeneklerden bazıları şunlardır.

 • Muhabbet,
 • Oxm,
 • Test,
 • Carkıfelek,
 • Yarışma,
 • Kelime,
 • Oyun,
 • Bilgi,

Nick belirleyerek giriş yaptığınızda, sitemizde online olan diğer kullanıcıları görebilecek ve istediğiniz kullanıcıya hemen mesaj göndererek sohbet etmeye başlayabileceksiniz. İsteyen kullanıcılarımız, sohbet sayfasının üst bölümünde bulunan #baska odaya gir bölümünü seçerek, kendisi özel oda oluşturabiliyor.

Oluşturulan odanın adını kendileri belirleyebiliyor ve diğer online olan kullanıcıları davet ederek sohbetlerin yapılmasını sağlayabiliyorlar. Yine sitemize giriş yapanlar, girişte oluşturmuş oldukları nicklerini, sitemizden çıkış yapmadan “nick değiş!” bölümünden değiştirebiliyorlar.

Nick değişim için bir sınırlama yoktur. Başkaları tarafından kullanılan nick bilgilerini seçtiğinizde, sitemiz uyarmakta ve başkası tarafından kullanıldığı bilgisini vermektedir. Canlı olarak yapılan sohbetlerde, gönderileri ile sizleri rahatsız eden ya da sohbet etmek istemediğiniz kullanıcıları, engelleyebiliyor, istediğiniz zaman engeli kaldırabiliyorsunuz.

En önemli bölüm İse “özelimi kapat” bölümüdür. Bu bölümü seçtiğinizde, birebir özel sohbet davetlerini engellemiş ve sadece genel sohbet penceresinde tüm kullanıcılarla ortak sohbet edebilirsiniz. Bu özellik size özel mesajların gönderilmesini de engellemiş olacaktır.

Müzik Dinleyerek Sohbet Edin

Sitemize erişim yaptığınızda ve odalara giriş yaptığınızda, radyo yayınımız otomatik başlayacak ve sohbetlerinizi müzik eşliğinde yapabileceksiniz. Online hizmet verdiğimiz için tüm kullanıcılarımızın her türlü güvenliğine önem veriyoruz. Görüntülü sohbet odaları oluşturmadık ve sitemiz üzerinden uygunsuz görüntülerin gönderilmesini istememekteyiz. Tüm sohbet hizmetlerimizi online olarak verdiğimiz için erişim yaptığınızda, sitemizde online olan diğer kullanıcılar ile doyasıya sohbetleri yapabilmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Sitemizde oluşturmuş olduğumuz radyo yayınını istiyorsanız durdurabilir ya da radyo yenile butonu ile radyonun değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Radyo dinleyebilmek için sohbet odalarındaki yerinizi aldığınızda, bilgisayarınızın ya da mobil cihazlarınızın ses ayarlarını açmanız yeterli olacaktır.

Güçlü bir altyapı sistemine sahip olan en güvenilir, canlı sohbet sitesi olarak, hem android hem de İos işletim sistemli mobil cihazlar için ayrı ayrı uygulama geliştirdik. Sitemize giriş yapanlar, ana sayfada yer alan, play store ya da app store butonlarını seçerek, kullandıkları mobil cihaza uygun olan uygulamayı hemen indirebilecektir. Bilgisayarlar için ise mirc uygulamasını oluşturduk.

Mirc indirmek isteyenler, sohbete giriş bölümü alt tarafında bulunan “mirc indir” yazısını seçmeleri yeterli olacaktır. Chatdostlari.com sitemize erişim yaparak, en yakınınızdan ya da uzaklardan yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

1 Yorum

 1. RUYA

  13 Mart 2020 at 07:01

  Tebrikler harika bir tanıtım ve bizlere sunduğunuz bu güzel sohbet sayfası için tşkler

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir