Yazılı sohbet Gündemi


Yazılı sohbet Gündemi

Yazılı sohbet Gündemi 

Gündemimden  sizlere bahsetmek istediğim yazılı sohbet Gündemi hakında bizlere ne gibi bir faydalı  yanı  olabilir derseniz şöyle anlatmak istiyorum. Kendimden  yolla çıkarak bahsedeyim ücretsiz  yazılı  sohbet yazdığınızda bir siteye geçiş yapmaktayız  kimseleri tanımıyordum bile sonra  izledim tabiki yeniyim hiç bir konu hakın da bilgim yok gerçek ten kalitesi seviyeli saygılı  bir ortamdı  cekingen kendi  halimde  biriyim  real hayatım da sırdaş  olacabilecegim derterimi  paylasacagım pekte arkadaşım  yoktu sosyal medya mobil artık zaten kolay platformlara giriş yapabildigimizden kendimi yanlız  his ediyor dum  kendime olan özğüvenimi bir türlü bulamıyor orda sonra dan yeni yeni arkadaşlar dostlar  edinmeye başladım  benim için duygusal bi hisler başlamıştı bir ortamda insanin kolayca anlatmak istediği  düşüncelerini  ve paylaşmak  istediği  duyguları  yazılı sohbetler ederek rahatça  tanışmış  olduğunuz  arkadaşınıza  dostlarınıza  aktara biliyorsunuz  ister  özel  konulardan olsun herkesin kendine yakın  göreceği  arkadaşı  dostları ‘nın paylaşacağı  duygularını  yazabileceği  rahat  olabileceği  kendini iyi his edebileceği  arkadaşlarıdır  ve onada aktarabiliyor özel  konularda  herkesin kendine  yakın  göreceği  arkadaşı mutlaka  olacaktır. Dostların arkadaşların  olması  gerçekten  daha cok bilgi de katmış oluyor  insanı  mutlu ediyorda  insan arkadaş lık kurmakta istiyordur. Yazılı sohbet bizlerin Türkiye  fransa ıngiltere  bir çok  yabancı ulkelerden yazılı  rahat yeni  fikirler kazanmamızı sağlıyor.

Yazılı  sohbet  ederken neler yapabiliriz 

Tanışmış  olduğumuz arkadaşımız  dostlarımız ile görüntülü  konuşma  imkanı  bulabiliyoruz  dostlarımız  arkadaşlarımızla  engel olmadan günümüzde artık sosyal yazılı sohbet kedisini gün den güne  ciddi anlamda kolaylığı  geliştirmiştir. Şarkı dosya veya herhangi bir paylaşım göndermek fazla ulaştırmadan işletmeleri  kısa  zamanda gerçekleştire biliyor. Bunun  için  bizlerin interneti ve kolayca mobil cihazlardan herkes yazılı sohbetler ortamına  kolaylıkla  faydalana biliyor.

Tanımadığın  insanlar ile tanışma fırsatı

Uzaklardan dünya nın heryerinden türkiye avrupa  dan girişler  yapmak ta olan insanlarla  hic tanimagınız yeni yeni dostlar arkadaş lar  ile saniyeler sonra yazışma  tanışma  fırsatı  buluyorsunuz.

Sosyal  dünya platformuna açılın 

Sosyal medya dünya da hemen hemen heryerden  hızlı şekilde yayılmakta olmaya devamlı  etmekte dır. Dünyanın  heryerinden ülkesinden insanların tercihi haline gelmiştir. Ve böylece bu sitelerde popüler eklemleler  arasında  yer almaktadır. Türkçe  almanca ingilizce birçok dilde  yazılı sohbetler konuşmalar tanımadığımız  yabancı kişiler ile arkadaşlık  ederek. Hergün  yeni kültürlere yer vermiş öğrenmiş  bilgi  sahibi  oluyoruz uzaktan kilometrelerce olan insanlar la bize en azından bulunmuş  olduğu yerlerden bilgiler aktarmış  oluyor kültürlerden bilgi sahibide olmuş  oluyoruz tanımadığımız arkadaşlardan  gerçekten fikirlere bilgi sahibi olmak bizlere daha bilgi katıyor.

5 Yorumlar

 1. Serkan

  27 Nisan 2020 at 03:46

  Dostça ve arkadaşca duygularin pekiştiği tek adres saygılar…

  Cevapla
 2. DuRu

  27 Nisan 2020 at 04:41

  Yazili sohbetin belkide en guzel anlatım şekli samimi ve içten gonlune sağlık firar..

  Cevapla
 3. Minnak ^^

  27 Nisan 2020 at 04:43

  Hiçbir art niyet olmaksızın dostluğun, kardeşliğin ve ruh arkadaşlığının örneği olarak gösterilebilecek tek adres…

  Cevapla
 4. KaLpSiz

  27 Nisan 2020 at 05:27

  Gerçekten anlatıldığı kadar güzel arkadaş lar dostluklar kazandım Chatdostlari tercihimdir

  Cevapla
 5. Seval

  27 Nisan 2020 at 20:32

  Cok guzel dostluklar yasanip keyif alinan tek adessi eglencenin sinirizligi burda olmakta cok memnunuz tsrl emegi gecen herkese

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir